Есть вопрос?
Зайди на форум

Поиск на сайте: Advanced

Denix - новый дистрибутив Linux. Русификация Ubuntu и установка кодеков

dkws.org.ua
Форум сайта dkws.org.ua
 
Главная    ТемыТемы    АльбомАльбом    РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Зразок адміністративного позову по КАСУ.

 
Начать новую тему Ответить на тему    Список форумов dkws.org.ua -> Юридические вопросы
 
Автор Сообщение
олег алексеевич

Тысячник


Зарегистрирован: 18.01.2009
Сообщения: 1365
Откуда: ua Кропивницкий

СообщениеДобавлено: Вт Авг 11, 2009 6:23 pm    Заголовок сообщения: Зразок адміністративного позову по КАСУ.
Ответить с цитатой

Назва місцевого суду

позивач
ПП, адреса, телефон

відповідач
ІДПС хххххх
місцеве ДАЇ
Адреса, тел.

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
про визнання протиправною та скасування
постанови про притягнення до адміністративної відповідальності

ххх 200х року стосовно мене було винесено постанову про притягнення до адміністративної відповідальності № хх за порушення правил дорожнього руху ххх ким винесено

Із зазначеною постановою не погоджуюсь, оскільки вона винесена з порушенням норм права, є незаконною, у зв’язку з чим підлягає скасуванню з наступних підстав.

Суть обставин

Постанова, що оскаржується винесена з порушенням моїх прав, передбачених ст. 268 КУпАП, а також не відповідає вимогам ст. ххх КУпАП,інструкції ххх. Таким чином, вважаю, що постанову ххххх про притягнення мене до адміністративної відповідальності винесено незаконно,
Враховуючи вищевикладене , керуючись ст. 288, КУпАП, п. 2 ч. 1 ст. 18, ч. 2 ст. 19, ч1. ст104,ст.105 КАСУ,
ПРОШУ:

1. Визнати протиправною та скасувати постанову ххх про притягнення до адміністративної відповідальності № хххх від ххххх200х р.
2. Справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю у моїх діях адміністративного правопорушення.
або
2. Скасувати постанову від х.ох.200х року №ххх винесену хххх про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу відносно мене, як таку, що не відповідає чинному законодавству.
3. Зобов’язати місцеве ВДАЇ справу про адміністративне правопорушення відносно мене від х.хх.200х року закрити.


Додатки:
1. квитанція про сплату держмита
2. копія постанови хххх(2)
3. копія адміністративного позову відповідачу.

небольшое дополнение на всяк случай
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
Н А К А З 26.02.2009 N 77
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 24 квітня 2009 р. за N 374/16390
Про затвердження Інструкції з оформлення працівниками Державтоінспекції МВС матеріалів про адміністративні порушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху
11.17. Записи в протоколах про адміністративніправопорушення, талонах до посвідчення водія, тимчасових дозволах, журналах робляться чорнилом (пастою) темного (чорного або синього) кольору. Вони заповнюються розбірливим почерком, а прізвище, ім'я, по батькові порушника, його місце проживання, а також посада,
місце роботи, звання працівника Державтоінспекції МВС записуються друкованими літерами. За фактами виправлення, підчисток тощо керівництвом підрозділів Державтоінспекції МВС у п'ятиденний
термін проводяться службові перевірки.

http://avtolaws24.ucoz.ua/publ/1-1-0-14
_________________
помощь в личку платно.Удалю вирус,шелл с сайта Джумла, Битрикс .
Создам плагин , модуль под заказ для VirtueMart , JoomShopping
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение ICQ Number
Показать сообщения:   
Начать новую тему Ответить на тему    Список форумов dkws.org.ua -> Юридические вопросы Часовой пояс: GMT
Страница 1 из 1
 Главная страница сайта
 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
© Колисниченко Денис